top of page
Методична робота

У 2018/2019 навчальному році педагогічний колектив гімназії працює над реалізацією завдань V етапу єдиної міської науково-методичної теми

·         "Підвищення професійної компетентності вчителя в умовах якісного впровадження Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти"

та ІV(підсумкового) етапу методичної теми гімназії

·         "Формування життєвих компетентностей школярів шляхом підвищення якості освіти"

орг мет модель гімназія.jpg

Основні напрямки та завдання науково-методичної роботи з педагогічними кадрами на 2018 /2019 н.р.

1. Спрямувати організаційно-методичну роботу педагогічного колективу на реалізацію V (підсумкового) етапу методичної теми гімназії «Формування життєвих компетентностей школярів шляхом підвищення якості освіти» у взаємозв’язку з єдиною міською науково-методичною темою «Підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів навчальних закладів на засадах диференційованого підходу до організації методичної роботи».

2. Продовжити роботу над реалізацією ІV (контрольно-узагальнюючого) етапу дослідно-експериментальної роботи на регіональному рівні з теми «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи Первомайської гімназії №3».

3. Спрямувати діяльність педагогічного колективу на активне впровадження заходів з реалізації регіональних освітніх проектів:

  • «Підвищення ефективності професійного самовдосконалення педагогічних працівників у міжкурсовий (міжатестаційний) період»;

  • «Виховний освітній простір Харківщини»;

  • «Модернізація початкової освіти»;

  • «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання»;

  • «Підвищення якості підготовки учнів Харківської області до Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів»;

  • «Підвищення професійної компетентності вчителів інформатики щодо алгоритмізації та програмування»;

  • «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору»;

  • «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області». 

4. Продовжити роботу щодо формування інноваційного освітнього середовища та підготовки педагогічних працівників до реалізації в освітньому процесі компетентісного підходу, ціннісних орієнтацій, педагогіки партнерства та принципу дитиноцентризму відповідно до Концепції «Нова українська школа». 5. Здійснювати організацію методичної роботи з педагогічними працівниками на засадах диференційованого, особистісно-орієнтованого підходів із урахуванням принципів наступності, діагностики, практичної й адресної спрямованості, розвитку педагогічної майстерності та творчого потенціалу.

6.Спрямувати діяльність предметних методичних об’єднань на організаційно-методичний супровід впровадження нового Державного стандарту початкової освіти,  звертаючи увагу на забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою; на компетентісний підхід до реалізації оновлених навчальних програм  для учнів 2-4-х, 5-9-х класів та практичне опанування  нових навчальних програм для 10 класу.

7. Активізувати діяльність методичних об’єднань щодо участі вчителів в професійних конкурсах, виставках, заходах щодо пропагування особистої педагогічної майстерності, здійснювати стимулювання педагогічних працівників до самоосвітньої діяльності в міжатестаційний період з опорою на їхню активність, досвід і знання.

8. Спрямувати діяльність предметних методичних об’єднань на підвищення якості підготовки учнів до ЗНО під час проведення науково-методичних заходів.

9. Посилити роботу з підготовки обдарованих учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та учнівських інтелектуальних змагань шляхом підвищення якості підготовки та відбору учнів.

10. Активізувати роботу щодо розвитку інклюзивної компетентності педагогічних працівників, формування їх професійної готовності та позитивної мотивації до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

.

bottom of page